Kantor Centrum Handlowe Osowa Gdańsk
Kursy walut

Skupujemy wycofane GBP, CHF, NOK, DEM, CZK, HRK, BGN. W celu ustalenia kursu prosimy o kontakt pod numerem 58-554-29-80.

Kursy Hurtowe, obowiązują dla transakcji o wartości powyżej 5000PLN.

Prosimy o powałanie się w kantorze na stronę interntową oraz hasło HURT2026.

 

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
EUREuroEUR4.31004.43004.34604.3960
USDDolar amerykańskiUSD3.86003.99003.88503.9550
USBDOLAR DROBNY 1,2,5USB3.86004.1000
CHFFrank szwajcarskiCHF4.59004.75004.65804.7080
GBPFunt szterlingGBP5.09005.24005.13305.1830
DKKKorona duńskaDKK0.53500.5500
NOKKorona norweskaNOK0.33500.3520
SEKKorona szwedzkaSEK0.34500.3700
CADDolar kanadyjskiCAD2.65002.8100
AUDDolar australijskiAUD2.63002.7900
CZKKorona czeskaCZK0.17400.1880
HUFForint węgierskiHUF0.01140.0134
RUBRubel rosyjskiRUB0.04000.0500
BGNLew bułgarskiBGN1.7000
ILSNowy szekel izraelskiILS0.75001.3500
RONLej rumuńskiRON0.78500.8600
JPYJen japońskiJPY0.02300.0266
UAHHrywna ukraińskaUAH0.07500.0870
TRYLira tureckaTRY0.07000.0890
CNYJuan chińskiCNY0.54000.6100
BRLReal brazylijskiBRL0.66000.7800
MXNPeso meksykańskieMXN0.21000.2450
GELLari gruzińskiGEL1.35001.5300
ALLLek albańskiALL0.04300.0499
DOPPeso dominikańskieDOP0.05900.0720
ISKKorona islandzkaISK0.02000.0310
SGDDolar SingapurskiSGD2.65002.9500
THBBat tajskiTHB0.10000.1270
AEDDirham ZEAAED0.85001.0500
VNDDong wietnamski1000 VND0.14000.1550
MKDDenar MacedońskiMKD0.06500.0730
RSDDinar SerbskiRSD0.03550.0395
QARRial KatarskiQAR0.90001.1000
EGPFunt egipskiEGP0.07500.0940
IDRRupia indonezyjska1000 IDR0.2100000.280000
INRRupia indyjskaINR0.0380000.044000
KRWWon południowokoreański1000 KRW2.8000003.100000
KZTTenge kazachskie1000 KZT7.0000008.500000
NZDDolar nowozelandzkiNZD2.0500002.350000
OMRRial omańskiOMR8.90000010.000000
Aktualizacja: 2026-10-13 18:38:50
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 554 29 80,