Kantor Centrum Handlowe Osowa Gdańsk
Kursy walut

Kursy Hurtowe, obowiązują dla transakcji o wartości powyżej 5000PLN.

Prosimy o powałanie się w kantorze na stronę interntową oraz hasło HURT2021.

 

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
EUReuroEUR4.65004.77004.69004.7400
USDdolar amerykańskiUSD4.57004.69004.60604.6560
AUDdolar australijskiAUD3.10003.2600
DKKkorona duńskaDKK0.62200.6390
NOKkorona norweskaNOK0.45800.4780
CADdolar kanadyjskiCAD3.48003.6400
CHFfrank szwajcarskiCHF4.71004.87004.78004.8300
SEKkorona szwedzkaSEK0.44500.4600
GBPfunt szterlingGBP5.50005.65005.54505.5950
CZKkorona czeskaCZK0.18700.2010
HUFforint węgierskiHUF0.01140.0134
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0700
BGNlew bułgarskiBGN2.26002.5200
ILSnowy szekel izraelskiILS1.00001.3500
RONlej rumuńskiRON0.90001.0000
JPYjen japońskiJPY0.03300.0370
HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6700
UAHhrywna ukraińskaUAH0.10000.1300
TRYlira tureckaTRY0.21000.3300
CNYjuan chińskiCNY0.59000.7035
BRLreal brazylijskiBRL0.92001.1025
GELlari gruzińskiGEL1.46001.6275
MXNpeso meksykańskieMXN0.22000.2415
ALLlek albańskiALL0.04200.0450
DOPpeso dominikańskieDOP0.08000.0945
ISKkorona islandzkaISK0.03000.0336
Aktualizacja: 2022-08-06 20:58:13
Kurs na żywo: włącz
Przy ilościach hurtowych prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38,
lub bezpośrednio z dilerem 720 83 82 81
zamknij