Kantor Centrum Handlowe Osowa Gdańsk
Kursy walut

Kursy Hurtowe, obowiązują dla transakcji o wartości powyżej 5000PLN.

Prosimy o powałanie się w kantorze na stronę interntową oraz hasło HURT2021.

 

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
EUReuroEUR4.51004.63004.56004.6000
USDdolar amerykańskiUSD4.20004.32004.24904.2890
AUDdolar australijskiAUD2.95003.1100
DKKkorona duńskaDKK0.60300.6200
NOKkorona norweskaNOK0.43500.4550
CADdolar kanadyjskiCAD3.25003.4100
CHFfrank szwajcarskiCHF4.35004.51004.41804.4680
SEKkorona szwedzkaSEK0.42400.4390
GBPfunt szterlingGBP5.30005.45005.33705.3870
CZKkorona czeskaCZK0.18000.1940
HUFforint węgierskiHUF0.01100.0130
RUBrubel rosyjskiRUB0.04850.0580
BGNlew bułgarskiBGN2.26002.4500
ILSnowy szekel izraelskiILS1.10001.3000
RONlej rumuńskiRON0.90001.0000
JPYjen japońskiJPY0.03300.0370
HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6500
UAHhrywna ukraińskaUAH0.11000.1330
TRYlira tureckaTRY0.28000.3500
CNYjuan chińskiCNY0.59000.7035
BRLreal brazylijskiBRL0.92001.1025
GELlari gruzińskiGEL1.46001.6275
MXNpeso meksykańskieMXN0.22000.2415
ALLlek albańskiALL0.04000.0441
DOPpeso dominikańskieDOP0.08000.0945
ISKkorona islandzkaISK0.03000.0336
Aktualizacja: 2022-05-27 20:58:19
Kurs na żywo: włącz
Przy ilościach hurtowych prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38,
lub bezpośrednio z dilerem 720 83 82 81
zamknij