Kantor Centrum Handlowe Osowa Gdańsk
Kursy walut

Kursy Hurtowe, obowiązują dla transakcji o wartości powyżej 5000PLN.

Prosimy o powałanie się w kantorze na stronę interntową oraz hasło HURT2021.

 

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
EUReuroEUR4.63004.75004.66304.7130
USDdolar amerykańskiUSD4.41004.54004.43904.5090
AUDdolar australijskiAUD2.94003.1000
DKKkorona duńskaDKK0.61000.6390
NOKkorona norweskaNOK0.44400.4640
CADdolar kanadyjskiCAD3.22003.3800
CHFfrank szwajcarskiCHF4.66004.82004.72804.7780
SEKkorona szwedzkaSEK0.42300.4380
GBPfunt szterlingGBP5.38005.53005.42505.4750
CZKkorona czeskaCZK0.18700.2010
HUFforint węgierskiHUF0.01080.0128
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0750
BGNlew bułgarskiBGN2.26002.5200
ILSnowy szekel izraelskiILS1.11001.4600
RONlej rumuńskiRON0.90001.0500
JPYjen japońskiJPY0.03300.0370
HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6700
UAHhrywna ukraińskaUAH0.10000.1300
TRYlira tureckaTRY0.21000.3300
CNYjuan chińskiCNY0.59000.7035
BRLreal brazylijskiBRL0.92001.1025
GELlari gruzińskiGEL1.69001.8700
MXNpeso meksykańskieMXN0.23000.2650
ALLlek albańskiALL0.04200.0450
DOPpeso dominikańskieDOP0.09000.1100
ISKkorona islandzkaISK0.02900.0340
Aktualizacja: 2022-12-01 20:59:05
Kurs na żywo: włącz
Przy ilościach hurtowych prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38,
lub bezpośrednio z dilerem 720 83 82 81
zamknij